Blog chmura tagów
Fotel kapitański do łodzi TEMPRESS NaviStyle High Back - Szary/Charcoal
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Składane siedzisko do łodzi TEMPRESS NaviStyle High Back - Szaro/Grafitowe
Doskonałe połączenie komfortu i wytrzymałości na każdą wodę
To wysokiej jakości siedzenie do łodzi TEMPRESS NaviStyle High Back jest szyte przy użyciu nici poliestrowych odpornych na promieniowanie UV i ścieranie oraz wykonane z 30-gramowego winylu klasy morskiej, który jest odporny na wszystkie żywioły. Posiada wodoodporną podstawę z formowanej pianki, zintegrowane podparcie lędźwiowe zapewniające dłuższy komfort oraz wytrzymałą konstrukcję z wysokoudarowego polipropylenu. To siedzenie jest od lat wybierane przez najlepszych amerykańskich konstruktorów łodzi i posiada opatentowany zawias z automatyczną blokadą składania do transportu i jazdy. Uniwersalny wzór śrub mocujących siedzisko jest wyprofilowany w ramie i umożliwia montaż dowolnego systemu montażowego lub postumentu 5-1/4". W zestawie znajduje się osprzęt montażowy ze stali nierdzewnej. Wyprodukowano w USA.
- Licencjonowany winyl klasy morskiej 30 oz
- Nić poliestrowa odporna na promieniowanie UV i ścieranie
- Wytrzymały zawias z blokadą
- Wygodne i trwałe poduszki
- Łatwa instalacja: pasuje do każdego systemu montażowego 5 ¼" x 5 ¼" = 13,3 cm x 13,3 cm - PASUJE DO KĄZDEJ PODSTAWY W NASZYM SKLEPIE!
- Limit wagi 250 lbs = 114 kg
- Wyprodukowano w USA

Dane techniczne
| Kolor | szaro - grafitowy |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Szerokość siedziska | 47 cm |
| Wysokość oparcia | 60 cm |
| Rozstaw otworów montażowych | 13,3 cm x 13,3 cm |
| Montaż | Pasuje do każdej podstawy obrotowej i suwnicy w naszym sklepie |
| Wybierz kolor dominujący fotela | Grafit |
| Wybierz rozmiar fotela | Duży |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
Wersje językowe
Producenci
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.