Blog chmura tagów
Fotel wędkarski do łodzi MyBoat Designer Szaro Grafitowo Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siedzisko do motorówki MyBoat Designer w kolorze Szaro - Grafitowo - Czarnym
- Aluminiowe zawiasy!
- Nowoczesny wygląd fotela
- Wygodne wypełnienie gąbkowe, nieugniatające się z biegiem czasu
- Łatwo się składa
- Trójkolorowa tapicerka
- Fotel Designer występuje w dwóch wariantach kolorystycznych
- System montażowy na 4 śruby o rozstawie 13 cm - 13 cm - PASUJE DO KAŻDEJ OBROTNICY I SUWNICY W NASZYM SKLEPIE
Dane techniczne
| Kolor | Szaro - Grafitowo - Czarny |
| Model | MyBoat Designer |
| Wysokość | 65 cm |
| Szerokość | 44,5 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Montaż | 13 cm x 13 cm - Pasuje do każdej obrotnicy fotela sprzedawanej w naszym sklepie |
| Wybierz kolor dominujący fotela | Grafit |
| Wybierz rozmiar fotela | Duży |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
Wersje językowe
Producenci
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.