Blog chmura tagów
Fotel Kapitana fotel do łódki MyBoat Kapitan Szary - Grafit - Grafit
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Siedzisko Kapitana MyBoat Kapitan w kolorze Szaro - Grafitowo - Grafitowym
Fotel Kapitan był najlepiej sprzedającym się fotelem roku 2022. Uniwersalne wymiary fotela do łodzi znajdują zastosowanie w mniejszych oraz średnich jednostkach.
- Wygodna gąbka zapewnia komfort podczas pływania
- Wysokiej jakości tapicerka Marine
- Fotel do łodzi Kapitan występuje w dwóch wariantach kolorystycznych
- Składane siedzisko do łodzi
Dane techniczne
| Kolor | Szaro - Grafitowo - Grafitowy |
| Model | MyBoat Kapitan |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Montaż | Pasuje do każdej obrotnicy fotela sprzedawanej w naszym sklepie |
| Wybierz kolor dominujący fotela | Szary |
| Wybierz rozmiar fotela | Duży |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
Wersje językowe
Producenci
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.