Blog chmura tagów
Fotele do łodzi MyBoat NaviStyle High Back z Wysokim Oparciem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fotel do łodzi MyBoat NaviStyle z Wysokim Oparciem - Szaro Grafitowy
- Bardzo wygodny fotel dla sternika
- Podwyższone oparcie umożliwia dobre podparcie pleców
- Wytrzymała na warunki atmosferyczne tapicerka Marine
- Łatwa instalacja: pasuje do każdego systemu montażowego 5 ¼" x 5 ¼" = 13,3 cm x 13,3 cm - PASUJE DO KĄZDEJ PODSTAWY W NASZYM SKLEPIE!
- Łatwo się składa
Dane techniczne
| Kolor | Grafitowo - Szary |
| Model | Navistyle |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Montaż | Pasuje do każdej obrotnicy fotela sprzedawanej w naszym sklepie |
| Wybierz kolor dominujący fotela | Grafit |
| Wybierz rozmiar fotela | Duży |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
Wersje językowe
Producenci
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.